Kladruby -Koštany

19. 10. 2020

Dospělím se nedařilo a po čtyřzápasovém půstu už chtěli bodovat.Jenže v Kladrubech se nám v minulosti moc nevedlo a tak jsme čekali jestli to už prolomíme.Po čtyřech zápasech trestu se vrátil Pepíno a Svoboda po zranění.V první půli jsme předvedli parádní hru,ve které mohl být zápas rozhodnut.Překvapení domácí jen přihlíželi co se to děje.Ale bohužel šance se nám nedařilo proměnit.Atak jsme po nádherném poločase vedli jen 1:0.Ve druhé se domácí probudili,nám však začlo vycházet proměńování šancí.Přidali jsme další dvě branky a náskok 3:0.Naši kluci si zápas konečně užívali.Domácím se v závěru sice podařilo snížit na 1:3,jenže poslední slovo měli hosté a tak zápas skončil 1:4.O branky se podělili 2xKopřiva,Kubík a Neumayer.