Koštany - Oldřichov B

2. 10. 2020

Po vítězném víkendu mládeže se představí netradičně v neděli naše dospělí v derby s Oldřichovem.Ovšem naše sestava je oslabena k dlouhodobě zraněním Glekymu a Ortíkovi se přidávají Koutný,Kubík a Svoboda.Také Bohouš a Páta jsou v práci.Pepíno má ještě tři zápasy stop.Celkem 8hráčů.Přesto začátek zápasu je pro nás výborný.Ve druhé min.Prokopova střela je ztečovaná a vedema 1:0.O minutu se hlavou trefí Patrik 2:0.V dalších 5min.máme čtyři šance.Kopr trefí břevno Soukup ve skluzu netrefí prázdnou branku a Mataše trestný kop vysoko nad.Poté převezme domácí tým zápas do svých rukou a hosté jenom přihlíží jak se hraje fotbal.Po dvou chybách domácí vyrovnávají a do poločasu otáčí 3:2.Ve druhé má Oldřichov opět zápas ve svých rukou,jenom branku nedokáží trefit.Spoustu šancí spálí a nebo je vychytá hostující golman.A tak se zápas blíží ke konci a hosté doufají,že by mohl potrestat domácí zahazování šancí.To se málem vyplní.Kopřiva se opře v 80min. do sřely,která končí opět na břevně.poté Prokop proháčkuje celou obranou,ovšem místo umístěné střely řeší ránou a přestřeluje.Domácí v 85 se dostavají do slibné šance,ale hostující Janoušek skluzem trefí i domácího hráče a po druhé žluté musí ven.Oldřichov nakonec proměńuje asi poslední šanci zápasu a zaslouženě vyhrává 4:2.