ˇ´Ćeské Kopisty-Sokol Košťany

14. 5. 2013

Po dvou utkání cestovali Košťany do Českých Kopist.Oba týmy jsou v horní půlce a tak se čekal poklidný zápas.Košťany měli v uvodu míč více na svých kopačkách,ale první rychlý brejk znamenal pro domácí vedení 1:0.Poté měli domácí hned několik šancí pojistit skore,ale to se jim nepodařilo Košťany tlak ustáli a mohli vyrovnat,ale dnes jakoby nechali střeleckou mušku doma.Hosté asi pět minut před půlí rozhodli 2:0.Hostující trenér stáhl Hegra a poslal Janouška.Ve druhé půli poslal do zápasu Opatu,který na jaře nastoupil poprvé,aby posílil utok.Jenže za chvíli dostal žlutou kartu za řeči Jakub Duben a trenér ho vystřídal,neboť se dohdli na jaře kdo dostane žlutou za řeči bude vystřídán.Hra Košťan se oslabila,přesto mohli Košťany snížit,ale ani Trumpus ani Jiří Duben nedotáhli své pokusy do konce.Zápas měl také jednu těžkou srážku kde se nešťastně srazili hostující Janoušek a domácí hráč,kterého musela odvézt sanitka.I hostující hráč zápas nedohrál a tak posledních patnáct minut museli Košťany odehrát v deseti.Zápas skončil 2:0.