Jdi na obsah Jdi na menu

Hrob-Koštany

22. 10. 2012

Druhé derby v této sezoně tentokrát se sousedním Hrobem,kterému  se také určitě nevede jak by chtěli,zažili Koštany.Koštany vstoupili do zápasu lépe,když Trumpus vybojoval míč s váhavým domácím obráncem a svůj brejk proměnil 0:1.Za chvíli mohlo být pro Koštany ještě veseleji,to opět vystihli špatnou rozehru domácích,jenže Jiří Duben mířil vedle.První patnáctiminutovku zakončil Opata,který se protáhl podél obránce,ale svůj pokus zakončil vedle tyče.Asi ve dvacáté minutě přišla nepochopitelná roztrška trenéra Koštan s Opatou a ten reagoval okamžitým střídáním.Koštany měli ještě jednu tutovku,roh propadl k překvapenému Mlejovi,ale ten míč netrefil ideálně.I domácí měli v poločase dvě šance,zejména ta druhá byla víc než stoprocentní.To se ocitl domácí hráč doslova před prázdnou bránou,ale rychlý Lipert zachránil jistý gol.Ve druhé puli měl golovku právě Lipert,ale zbytečně šel na zem místo kličky.Hroby se začaly postupně tlačit na koštanskou pulku jenže ty domácí k vyloženým šancím nepouštěli.Když to už vypadalo,že si hosté odvezou tři body,přišel dlouhý aut,který prolétl vápnem a zcela volný domácí hráč zakončil1:1.Koštany mohli v poslední minutě rozhodnout,kdy se řítil sám na bránu Mlej,jenže trefil ležícího golmana do zad a míč přeletěl i branku.V nastavení ještě vybojoval míč Jakub Duben a přehodil gomana,jenže na čáře vyhlavičkoval míč obránce a tak zápas skončil 1:1.Zápas určitě poznamenalo vystřídání Opaty,jenže kluci jsi musejí uvědomit,že trenér je trenér,je to škoda nebot jsi dnes mohli odvézt tři body.