Košťany -Pokratice-Litoměřice

Počasí,které nám nepřeje,nás připravilo o výhodu domácího prostředí a tak díky hostům a Teplicím jsme sehráli zápas s Pokraticemi na Angru.Prvních třicet min.se hrál vyrovnaný fotbal až přišel pro nás nešťastný pokutový kop.Nejdříve rozhodčí ukazoval odkop od naší brány pak ,ale otočil.Hosté šli do vedení 0:1 a zbytek půle nás tlačili.Penalta kluky evidetně rozhodila.Ve druhé jsme nejprve zahodili šance na vyrovnání a hosté po šťastné dorážce přidavájí 0:2.Opět máma šanci snížit stav,ale mladíček Kastl ve své tutovce selhává.Chvilku na to se dočkáváme Zavrtal ve vápně přistrčí Klášterkovi a ten snižuje 1:2.Potom zatlačíme hosty na jejich půli a od 65min.vytvoříme drtivý tlak.Jenže branku nedokážeme vstřelit ani ze stoprocentních šancí.Hosté mají tři brejky do otevřené obrany,ale stav po konci zústavá 1:2.