Košťany-Baník Ohníč

15. 9. 2013

Rychle zapomenout na vysokou prohru a pokusit se doma vyhrát měli za ukol domácí.V první půli tomu vše nasvědčovalo,jenže žádná akce se nepovedla dotáhnout do konce. A toho mohli domácí litovat.Ve 40.min. po druhé žluté vyloučen domácí Trumpus a Košťanům začli problémy.V poslední min. faulovali hosté pronikajícího Matašeho,ten však stačil ještě nahrát a Jiří Duben to trefil přesně k tyči.Jenže domácí se vehementně dožadovali faulu a rozhodčí písknul v mometě střeli a Košťany tak přišli o gol.Našťěstí hosté testný kop odvrátili na roh a po rohu se hlavou trefil Lipert 1:0.Ve druhé půli se hra vyrovnala a Košťany museli střídat zraněného Matašeho.Na hřiště přišel Ivan Drška,který se rozhodl ukončit svou fotbalovou kariéru právě v Košťanech tam kde s fotbalem začínal.A návrat se mu povedl.Hned po chvilce Košťany kopali trestný kop goman to pouze vyrazil a Dobíhající hned dva hráči Duben s Drškou skorovali 2:0.Domácí však nechali hosty lacino snížit,když u lajny se snažil hrát Lipert tělem a hostující hrač se dostal lacino do šance 1:2.V zápětí utekl Opata obraně a poslal míč těsně vedle.škoda,že si nevšiml nabíhajícího Ivana tomu chyběli milimetry.Zanedlouho se dočkal po druhé.To krásný míč za obranu dostal J.Klášterka a nešel přesně Ivana na zadní tyči 3:1.Hosté chvilku před koncem opět lacino snížili a domácí už výhru v závěru udrželi.