Košťany-Brná

16. 9. 2014

Po dvou prohraných zápasech,které jsme si zpackali sami jsme chtěli dnes bodovat.Jenže nás čekal velice kvalitní soupeř Brná.Trenér se vrátil ráno z dovolené,ale mužstvo ještě nebylo dnes kompletní.Zápas začali hosté výborně.Trochu zbytečný faul a parádně koplá standartka znamená gol0:1.Domácí,ale nechtěli dnes prohrát.Kastl přečte malou domu,vyhne se golmanovi a vyrovnává 1:1.Ve 25min. dostává míč mezi obranu Trumpus a pohotově střílí 2:1.Máme další dvě obrovské šance.6min.před koncem půle se opět dočkáváme opět Trumpus pohotově střílí 3:1.Máme ještě jednu tutovku,ale Opata ji opět zahazuje.Přesto,že i hosté měli nějaké šance první půle vyzní jasně pro domácí.Ve druhé se obraz hry mění a hosté začínají tlačit.Máme ještě dvě šance zápas definitivně zlomit,ale Opata i Zavrtal míří hodně nepřesně.Šest žlutých karet pro domácí značí,že by hosté mohli jít v závěru do přečíslení a to se také stává v 75min. jí dostává Koutný.Košťany konec zápasu brání výborně.Až 86min. po rohu inkasují na 2:3.Ještě ale nevíme,že rozhodčí nastaví přes 6min. a tak je závěr drama.Košťany však výhru uhájí a můžou slavit.