Košťany-Hrob

26. 5. 2013

Derby s Hrobem se čekala slušná divácká kulisa a těžký boj.Hosté jsi na jaře sami zkomplikovali situaci a tak potřebují každý bod k záchraně.Do zápasu oba soupeři vstoupili opatrně neudělat žádnou zbytečnou chybu.Hosté se ujali vedení kdy po rohu se nejlépe ve vápně zorientoval Pištora 0:1.Domácí za chvíli srovnali z penalty Hégrem 1:1.Kdy také po rohu zahrál nešťastně rukou hostující obránce.Když už to vypadalo,že se nic do půle nestane,Hroby zahráli malou domu,kterou vystihl domácí Mlej,ale golman Hrobu stihl na poslední chvíli míč vykopnout,došlo ke střetu,který hrobský golman dost přifilmoval a byla z toho první červená.Ve druhé půli se domácí o deseti vrhli do utoku.Jenže v tom je přibrzdil hodně nepřesný výrok sudího.To Hrobský obránce při hře napadl fizicky domácího hráče,který jsi to nechal líbit a rozhodčí k velkému překvapení udělil oběma červenou.Následně se běželi hráči zeptat sudího za co a on udělil Jiřímu Dubnovi za protesty druhou žlutou a dohrávali Košťany zhruba 25min. v sedmi hráčích.Hroby sice tlačili,ale domácí jim neumožnili se do šance dostat.A tak byly nebezpečné dvě střely.Jedna skončila na břevně a druhou musel Vaněk na dvakrát zlikvidovat.I Košťany mohli strhnout vítězství na svou stranu,poprvé prošel Zavrtal a Kubíkovy chyběli centimetry a podruhé tvrdou ranou poslalmíč o kousek vedle a tak divoký zápas skončil 1:1.