Košťany-Krupka B

6. 10. 2013

Jestli jsme si nechtěli komplikovat situaci potřebovali jsme dnes bodovat.Trumpus i Opata již byly k dispozici a tak se čekalo s čím přijede soupeř.První půle měla jednoznačný průběh.Spousta našich akcí se bohužel nedařilo proměnit a tak mohli hosté děkovat,že se poločas po brankách dvou Matašeho a jedné Opaty skore zastavilo puoze 3:0.I druhá probíhala v naší režii.Bohužel zbytečné velké střídání nás zastavilo.Soupeř snížil na 1:3.Závěrečný tlak byl však na domácí straně.Nejdříve se zranil hostující hráč a Krupka měla už vystřídáno,následně dostala červenou,kdy domácí Zavrtal deset min. před koncem se řítil sám na branku a byl zezadu podtržen.A za chvilku dostala Krupka druhou červenou a zápas se jen dohrál.