Košťany-Lovosice B

28. 8. 2013

V prvním kole I.B.třídy přivítaly Košťany nováčka z Lovosic.První půle patřila právě hostům,kteří zaskočili domácí.Hosté se taky ujali vedení po zbytečné ztrátě míče v obraně.I přesto,že byly hosté v první půli lepší mohli domácí vyrovnat.Bohužel ani jedna šance neskončila golem.Do druhé půle šli hosté z jednobrankovým vedením.Košťany vystřídali.Do obrany přišel Dick a Zavrtal a do utoku se posunul Trumpus.Ten se také postaral o vyrovnání.Ve druhé půli se Košťany výrazně zlepšili a udávali tempo hry.Bohužel to stačilo jen na vyrovnání.Mohly také prohrát v posledních minutách nejprve udělal hrubku Koutný,tu ale hosté netrefili a v poslední minutě zahrávali domácí roh a nechali na půlce jednoho obránce na jednoho utočníka a ten sice atakován utekl a ze strany prostřelil golmana Vaňka,dobíhající Lipert vykopl míč z prázdné branky.Zápas skončil 1:1 a nové pravidlo ze třemi penaltami mohlo začít.Za Košťany proměnili Lipert,Koutný a Janoušek nedal.To však nevadilo neboť Vaňek chytil hned dva pokusy hostů a Košťany jsi mohly připsat ještě jeden bod.