Jdi na obsah Jdi na menu

Koštany-Oldřichov

10. 9. 2012

První derby,které čekalo ve třetím kole na domácí.Koštany,které měli po dvou utkání bod a Oldřichov,který zvládl oba zapasy.Koštany,které měli jednu změnu a to trenéra,který je na dovolené se pustili do soupeře.Dokonale ho zaskočili,sedmá minuta Trumpus otvírá skore 1:0.Když zanedlouho přidává Opata na 2:0,tak takový začátak asi nikdo nečekal.První puli předvedli domácí velice povedený výkon a hosté toho moc nevymysleli.Do druhé už domácí začly bránit a kouskovat hru.Oldřichov se usídlil na jejich puli ale přejít zahuštěnou obranu se nedařilo.Byly to Koštany,kteří mohli zapas definitivně rozhodnout,ale Opata nevyužil stoprocentní tutovku.Obraz hry se ve druhé puli nemění hosté tlačí a domácí zdržují a kouskují hru.Opět to jsou Koštany pět minut před koncem,kteří mohou zapas rozodnout.Tentokrát Opata předloží Klášterkovi,ale i ten střílí vedle.Střídán musí být i Jakub Duben pro křeče do nohou.Oldřichovu se podaří v poslední minutě snížit1:2.V nastavení běží na roh i hostující golman.Koštany však odvrací a míč do volného prostoru stihá Opata uteče všem a posílá míč do prázdné brány ten však končí na tyčy.Rozhodčí končí zápas a Koštanské hráče zasáhne obrovská uleva a velká radost.