Koštany-Rovné

21. 9. 2012

Dva zápasy doma měli výhodu hráči Koštan.Po Oldřichovu přijelo Rovné.První pule však vyzněla pro hosty.Ta tam bylo nasazení proti Oldřichovu a tak jsi dnes hosté v klidu odehráli první puli až asi na dvě vyjímky kdy po krásné akci zakončil pohotově Klášterka bodlem,ale bohužel nepřesně a ani výměna miče Trumpuse s Opatou nepřinesla Gol.To hosté se radovali při rohu kdy se nemohl protlačit domácí golman Mataše  k míči a odražený míč se od kolena hostujícího hráče dostal do branky.Poté musel zneškodnit další šance hostu.Do druhé pule se domácí nabudili a začli tlakem.Hned v uvodu střela,která šla mimo,za chvíli se po kombinaci ocitl sám před bránou Trumpus mířil však do tyče.Asi za deset minut bylo vyrovnáno.To Jakub Duben z rohu zatočil míč do branky.Největší šanci zápas otočit měl Jiří Duben ten byl také sám před golmanem,ale ten se bravurně vyznamenal a míč letící do branky stačil vytlačit na roh.Je ště chvilku před koncem se proháčkoval Opata,ale jeho zakončení nemělo razanci.A tak nedáš dostaneš se málem vyplnilo v poslední minutě zahrávali z velkého uhlu standartní akci hosté míč prošel přes vápno okolo strnutého golmana do branky,ale domácí hráč Lipert vyhlavičkoval jasný gol a stanovil tak výsledek 1:1.Hráči po zápase byly zklamáni i přes špatný první poločas mohli zápas vyhrát jenže neproměnování šancí přišli opět o body.