Košťany-Straškov

7. 5. 2013

Po druhé doma v tomto týdnu se představili Košťany.I tentokrát přijel soupeř ze spodu tabulky.Straškov předváděl v Košťanech výborný fotbal a tak se musela hra obou mužstev všem líbit.Radostnější byli domácí ti se ujali vedení 1:0 Jakubem Dubnem.Jiří Duben vybídl Prokopa ten míč zatáhl a připravil gol hned pro oba utočníky.Rychlejší byl opět Duben,který uklidil do prázdné branky před Trumpusem2:0.Hosté měli také dvě tutovky,ty ale zlikvidoval výborně domácí golman Vaněk.Těsně před koncem půle mohli Košťany rozhodnout.To opět Duben ve vápně dělal kliku a byl ze zadu faulován hostujícím obráncem a kopala se penalta.K té se stavěl nejstarší hráč domácích Hegr,jenže trenér poslal právě Dubna.Ten penaltu neproměnil a poločas skončil2:0.Ve druhém se šance zahazovali jak na běžícím pásu,Jak domácí tak hosté.Uklidnění pro domácí zařídil opět jakub Duben,toho pro změnu fauloval golman a Hégr penaltu bezpečně proměnil3:0.Hosté snížili na 1:3 a v závěru neproměnili dvě tutovky.Domácí se mohli radovat,nejen z výhry,ale šest kol před koncem už  z jisté učasti do dalšího ročníku.