Jdi na obsah Jdi na menu

Modlany B- Koštany

13. 5. 2012

Již po třetí za sebou se probojovaly Koštany do finále okresního poháru.Dvakrát slavili.8.5.2012 se za krásného počasí v Sobědruhách utkaly proti Modlanum B.Oba týmy mají mladé hráče,kteří hrají kombinační rychlý fotbal.Modlany měli v tomto utkání velice mladý tým,doplněn o dva hráče z A týmu a první puli byly lepším týmem.Od začátku napadali Koštany a pusobily jim značné problémy.Po zásluze se ujali vedení 1:0.Koštany ohrozily branku až ve třicáté minutě,kdy spálil tutovku J.Klašterka.I Modlany mohly navýšit vedení,ale míč minul branku.Koštany vyrovnaly,kdy na Opatovo centr naskočil nejvýše Trumpus a přehodil golmana.Jenže radost jim vydržela jen minutu.Z následného utoku přehodil golmana po špatné domluvě Modlanský hráč a opět šly do vedení Modlany.Poločas tak vyhráli 2:1.Ve druhé puli se obraz hry změnil.Byly to Koštany,kteří měli míč na svých kopačkách a tlačily soupeře.Pak přišly dvě šance.Nejdříve Koštanský Duben se proháčkoval do vápna jenže tvrdá střela minula branku,poté Modlanský utočník solový najezd a přehození vybíhajícího golmana,ale i tady míč minul branku.A tak dvacet minut před koncem se přihrávka dostala k Trumpusovy a ten se z velkého vápna nemýlil 2:2.Když se zdálo,že se budou kopat penalty opřel se z dálky do míče Opata a vyražený míč dorazil do třetice Trumpus.Koštany tak po třetí za sebou získaly okresní pohár.