Proboštov B - Koštany

8. 11. 2012

Jelikož se minulé kolo doma nehrálo pro nezpůsobilé hřiště čekalo Koštany opět derby.Koštanům se v dosavadních derby zatím dařilo,ale Proboštov,kterému se zatím nedaří potřeboval také bodovat.Zápas se hrál na umělce a tak se čekalo jak to dopadne.Koštany začly lépe a otevřeli skore kdy jakub Duben hezkou střelou zajistil vedení 1:0.Když Mlej poslal lehký oblouček a Proboštovský golman si jej srazil do brány vedli hosté 2:0.Proboštov ožil a měl dvě velké šance dát gol,jenže ten padl opět na druhé straně,kdy se trefil z trestného kopu Mataše3:0.Koštany však zaspali vstup do druhé pule a Proboštov snížil na 1:3.Když za dvě minuty přidali také štastnou branku na 2:3 vypadalo to ,že se hosté již neproberou.Naštěstí jsi asi v šedesáté minutě prohodili míč ve vápně Proboštova a Trumpuse stihla kosa kopala se penalta.Jakub Duben při ní sice upadl,ale míč skončil v brance 4:2.Za pět minut na to pečetil zápas Kubík,který doslova z rohové čáry přidal na 5:2.Zbytek zápasu se už jen dohrál a tak Koštany vezou cennou výhru 5:2.