Sokol Košťany-České Kopisty

1. 9. 2013

Druhé kolo a opět doma se představili hráči Košťan.Soupeř,kterému se v prvním kole nepovedlo bodovat jsi chtěl dnes nějaký bod odvést.První půle byla vyrovnaná domácí byly ve předu nebezpečnější.První gol dal Kubík po krásné přihrávce na malé vápno1:0.Ve druhé Košťany předvedli krásnou akci ,po straně pronikl Mataše,který nádherně našel nabíhajícího Opatu a ten z první střelu umístil k tyčy 2:0.I třetí gol vysel ve vzduchu.Roh vyrazil hostující golman a na vápně se krásně do střeli opřel právě Mataše a od břevna střela vylétla z branky.Hosté poté vrhly vše do utoku a do otevřené obrany se řítili třikrát domácí,ale nedokázali trefit vyložené šance.Deset minut před koncem musel opustit kvůli zranění dnes jeden z nejlepších hráčů Mataše a utocní Trumpus jse musel opět vrátit do obrany.To přineslo velký tlak hostí,kteří pět minut před koncem snížili 1:2.V poslední minutě opět jako v prvním zápase vykopl jistý gol Lipert a domácí vyhráli 2:1.