Sokol Košťany-SK Libotenice

13. 11. 2013

Zápas doma z Libotenicemi,se kterými se nám moc nedaří jsme potřebovali bodovat.Jenže první půle tomu moc nenasvědčovala.Hosté byli lepší a pořádně nás tlačili.Na těžkém térénu se však moc do vyložených šancí nedostávali.Půle tak skončila 0:0.Ve druhé se domácí zlepšili a ujali se vedení kdy se trefil Opata.Hosté chvíli na to vyrovnali,kdy se centr do vápna štastně odrazil k hostujícímu hráči.Košťany v 80.min. po solu Ivana,který se v šanci nemýlil vedli 2:1.Jenže opět z ničeho hosté vyrovnali.kdy centr proletěl vápnem a na konci stál hostující hráč,který srovnal skore 2:2.Po skončení zapasu se kopali penalty,kdy za stavu 2:2 třetí pokus hostů hráč překopl a domácí proměnili a připsali jsi tak druhý bod.