podzim 2020

8. 10. 2020

Už snad poslední zápas,který jsme v takové sestavě.Přesto nás soupeř posílá na umělku i když je nádherný počasí a travnaté křiště je absolutně v pořádku.Jak je vidět tatkizuje se i v Okresním přeboru.Sestava hostů,kterou postavý náš trenér překvapí i samotné hráče a tak předseda klubu na plac pošle hráče,kteří měli střídat.Ani se to nestihne zapsat.Domácí jso rychlý a na rychlém povrchu je to pro nás ještě těžší.Přesto se jako první dostanem do šance.Patrik se dostane až do vápna,kde je jasně faulován,jenže rozhodčí jasnou penaltu nepíská.Domácí začnou ovládat hru a jsou jasně lepší.Jdou zaslouženě  do dvojbankového vedení.I Koštany umí rychle zaútočit.Při jedné takové akci je faulován Prokop a Kopřiva nachytá brankáře domácích na švestkách 2:1.Za pět min. se siruace obrátí.Je faulován Kopřiva a Prokop střílí.Všichni čekáme tvrdou levačku.Rána se mu však nepovede a míč končí vedle branky.Poločas je 2:1.Do druhé jdem nedostat co nejdéle a zkusit vyrovnat.Dlouho se to daří jenže opět brankář Luky si vybírá slabou chvilku.Dlouhý centr končí překvapeně v naší brance.Naše hráče to zlomý.Navíc musíme 2x střídat.Domácí střílí 4gol.Ještě jednou se však zepřem,ovšem obě naše šance golem nekončí.Zápas se blíží do konce a prohra 4:1 nás až tak nemrzí.Ovšem co provedem v posledních 4minutách je nepochopitelné.Tři goly,které inkasujem a ty dva poslední se ani naše obrana nesnaží nijak zabránit.Neni na to slov.