Dorost podzim 2020

19. 10. 2020

Závěr výkendu obstaral náš dorost.Soupeř byl sice dole,ale měl málo odehraných zápasů a jeho výsledky byly těsné.Dost vyrovnaný poločas,kdy měl soupeř pčekvapivě na vrh.Nám se však podařilo proměnit na co jsme dnes šáhli.Poločas skončil 3:0 pro nás.Také ve druhé se houževnatý soupeř držel,avšak skorujem po čtvrté.Také hosté se dočkali a snížíli na 1:4.Až po pátém golu trochu rezignovali.Po hecování hostujícího kouče začly přicházet zákroky,které byly na zranění.Hosté se už nevěnovali hře ,ale provokovali.Inkasovali ještě dvakrát,ale v poslední min.vyprovokovali hádku ve které Mário zbytečně vynadal i rozhodčímu.Závěr zápasu kdy vedeme 7:1 zbytečně červená.Tak poslední zápas končíme výhrou a zakončujem úspěšný výkend