Cernčice-Koštany

22. 11. 2012

V posledním kole zajížděli Koštany k dalšímu těžkému soupeři.Navíc se přidalo další zranění,které postihlo posledního klasického utočníka Kropáčka.Na zápas odjelo mužstvo Koštan pouze ze dvěma náhradníky a když se zranil v páté minutě Záhrubský nebylo hostům moc veselo.Naštěstí utok dnes podpořil Lipert,kterému se střelecky poslední zápasy také moc nevede.V první půli otevřel skore 1:0.Když pojistil vedení Gabrik 2:0 bylo na straně Koštan hned veseleji.Na 3:0 přidal Lipert a zdálo se že si Koštany dokráčí k další výhře.Jenže promarnili velké šance a domácí před půlí snížíli 1:3.Ani ve druhé nedokázali přidat rozhodující gol a tak asi čtrnáct minut před koncem domácí snížili na 2:3 a začal pořádný boj.Koštany zvládli obrovský závěrečný tlak a mohli se po odpískání radovat z výhry.Tak zaplat pánbůch,že to kluci zvládli.Přesto,že to bylo poslední kolo máme před sebou ještě jeden odložený zápas s Proboštovem ve kterém se budeme muset obejít bez těch zraněných hráčů.