Jdi na obsah Jdi na menu

F.C.CHomutov-Košťany

22. 10. 2013

Opět týden před utkáním naznačil s jakýmy problémy se budeme potýkat.Slabá účast na trénynku,ale i marodka nás o výkendu provázela.CHomutov,měl podle slov trenéra nůž na krku a podle toho také zápas odehrál.Sice se krčil u dna tabulky,ale zápas odjezdil jak se patří.Košťany do zápasu nevkročili vůbec špatně.V 15.min. dostal Lipert golovou přihrávku,kterou bohužel neproměnil.Za pět min. se Košťany už radovali.To jsi vyměnil míč s Botošem a jeho střela skončila v síti 0:1.CHomutov se však nenechal rozhodit a dvěma velice lacinými goly stav otočil.Nejhorší byla poslední pětiminutovka první půle,kdy jsme dostali tři goly a zápas se definitivně zlomil.Kdo čekal,že napodobýme něco jako proti Roudnici se velice mýlil,přesto,že jsme se zlepšili a měli jsme dvě příležitosti alespoň výsledek upravit opět jsme soupeři připravili další gol.Zápas tak skončil 7:1 a zasloužené vítězství domácích.Oba poslední zápasy byly dost těžké,přesto,že soupeři byly pod námi.Někteří hráči jsi musí uvědomit,že hrají krajský přebor a zde jsou každé body tvrdě vydřené a tak by měli na sobě víc makat a ne to otrávit těm ostatním.

Mladší dorost sehrál zapas také dost oslaben,museli hrát dva golmani a jeden hráč do počtu,navíc opět čtyři hráči museli zaskočit za starší.O zápase rozhodla první půle,kdy jsme třikrát inkasovali.Ve druhé jsme čekali drtivý nápor,ale byly jsme to mi kdo měl více ze hry.Přesto jsme,ale zápas nezdramatizovali a prohráli 4:0