Kadaň-Košťany

13. 11. 2013

Soupeř,kterému se v posledních zápasech velmi dařilo a naše zplácaná sestava,která odjela do Kadaně moc úspěchů k bodům nedávala šanci.Do zápasu jsme vstoupili dobře,střela Černého minula branku jen o vlásek a šance Sedláčka skončila vysoko nad.To domácí hned z prvního útoku skorovali 1:0.A gol je pořádně povzbudil.Utok za útokem se valil na naší bránu.Domácí nás po zbytek půle k ničemu nepustili a jen golman Klejna nás držel od pořádného výprasku.A když už byl překonán zastavila pokus tyč.Ve druhé půli se hosté dost zvedli a začli ovládat hřiště,ale ani oni neměli tu správnou mušku.Asi 20min.před koncem měli domácí obrovskou šanci pojistit vedení.Hned tři hráči se řítili na Košťanského golmana ten však šanci ustál.Nedáš dostaneš se opět potvrdilo.Trestný kop zahrával Černý,golman vyběhl a Prokop narazil Salákovi,který trefil odkrytou branku 1:1.Minutu na to byla pro domácí zkáza dokonána.To Lipert po přihrávce od Sedláčka utekl obraně a se štěstím skoroval 1:2.Hosté mohli ještě přidat třetí,ale šanci Sedláčka domácí zmařili.Poslední minuty hosté ubránili a vyhráli 2:1

I mladší dorost vyhrál,kdy první půli byl jednoznačně lepší,ale do vedení šli po hrubé chybě obrany domácí.Za Košťany vyrovnal Kastl a vedení zajistil Gabrik.Ve druhé se hra vyrovnala,škoda,že ji rozhodčí nezvládl na obou stranách.Po zbytečně tvrdé a ne příliš pohledné hře Košťany pojistili vedení Benešem a ukopali výhru 1:3