Košťany -Loko CHomutov

8. 4. 2014

Dnes jsme přivítali poslední celek tabulky Lokálku.Možná trochu podcenění z naší strany přineslo určitě překvapivý první poločas.Kde nás hosté dokonale zaskočili a byly určitě lepším celkem.Ani jse my nechce věřit,že tento tým je na posledním místě.Ovšem jejich muška byla dost nepřesná a náš golman Trojánek se musel dost otáčet.Ve druhé půli jsme se už zlepšili a gol vysel ve vzduchu,jenže ani my jsme dnes nemohli vstřelit branku,přesto že příležitosti k tomu byly.Asi deset min. před koncem kdy už oba trenéři přemýšleli koho pošlou na penalty přišla akce kdy dostal Lipert míč rychle se dostal do vápna a cítil ruce obránce na zádech následoval pád a penalta.Salák ji proměnil.Za chvilku na to se ve vápně ocitl Salák,který byl sestřelen naštvaným stoperem a druhou penaltu proměnil Gabrik.

Mladší dorost podobně jako starší přistoupil k zápasu.I oni si myslely,že vyhrají bez námahy.Jenže kdyby měl dnes soupeř proměnit své šance vedl by v poločase 4:0.I my jsme své šance zahodili a tak byla půle 0:0.Ve druhé otevřel skore golman ze starších žáků Sanitrik,které musel povolat trenér.Poté už Košťany nepustili hosty až na dva brejky ze své strany.Po závěru se skore změnilo na 6:0.

Po závěrečném hvizdu se hodně diskutovalo o penaltě která rozhodla utkání st. dorostu.Já jsem celou situaci neviděl,bylo to na druhé straně.Hráč Lipert my po zápase sdělil,že cítil ruce obránce na zádech a tak spadl.Mrzí mě že o tomto zápase rozhodla tato penalta,dokážu se dostat do kůže soupeře,neboť jsme takovou situaci zažili už několikrát sami,kdybych to viděl pořádně a měl pochybnosti nařídil bych hráči kopnout penaltu vedle.