Koštany -Postoloprty

16. 11. 2012

Po zápase s Dubím nás čekal další těžký soupeř Postoloprty.Soupeř měl také věkovou a výškovou převahu a tak museli Koštany předvéct výkon jako proti Dubí.Na zápas se nedostavili Gabrik s Mazancem a trenér postavil do utoku Prokopa.Ten se prosadil asi v patnácté minutě,kdy si seběhl na přihrávku od Liperta 1:0.Hosté však měli menší uzemní převahu a tak když potrestal chybu obránce Kropáček pohotovou střelou k tyči vedli už 2:0.Pět minut před pulí se zranil Mataše a přišel Kastl.Ten prvním dotekem s míčem našel Prokopa ten obešel obranu a tvrdou ranou skoroval 3:0.Koštany měli v první puli ještě dvě velké šance,tu první neproměnil Lipert a druhou byla tvrdá rána Sice,kterou s velkou námahou bravurně zlikvidoval hostující goman.Ve druhé půli hosté přidali a Koštany se měli co otáčet.Posledních dvaceti minutách však opět spálili několik vyložených šancí a vyhráli 3:0.Byl to těžký zápas a ještě že se soupeř nedostal do hry střelením golu.