Košťany-Bílina

6. 10. 2013

Další soupeř z čela tabulky Bílina.Dnes už byly kluci,kteří chyběli v minulém kole neboť museli zaskočit za chybějící hráče z A týmu.Prvních 20min. jsme byli lepším celkem,ale tutovku,kterou měl Salák brankou neskončila.Bilina jse nepochopitelně začla mezi sebou dost sprostě urážet a tak škoda,že jsme toho nevyužili střelit gol.Bohužel se to podařilo hostům,kdy na centr z levé strany jsi naskočil uplně volný hráč a pohodlně skoroval 0:1.Před koncem půle udeřila Bilina podruhé.Střela která mířila vedle nešťastně trefila našeho obránce a skončila v síti 0:2.Do druhé půle jsme chtěli zápas alespoň zdramatizovat,ovšem třetí gol,který pustil golman Klejna byl opravdu laciný.Fričl,který ho ihned vystřídal měl hned dva těžké zákroky.Kluci se již do zápasu nedostali a incidenty,kterých na hřišti přibývalo byli opravdu zbytečné.

To mladší dorost byl trochu jinde než jejich soupeř.Košťany jsi na hřišti dělali co chtěli a půle skončila pro Bilinu opravdu milosrdně 5:0.Ve druhé polevili a nechali jsi vstřelit po hrubce golmana zbytečný gol.Bilina zanedlouho snížila na 2:5 a deset min.před koncem nedala penaltu,kterou výborně vystihl golman Štilip a napravil tak svou chybu při prvním golu hostí.Košťany opět z mnoha šancí již proměnili jen jednu a zápas skončil 6:2.