Jdi na obsah Jdi na menu

Košťany-Děčín

13. 11. 2013

V tomto utkání jsme přivítali první celek Děčín.Mohli jsme už počítat s uzdravenými hráči i potrestaným Lipertem a věděli jsme,že dnes nemáme co ztratit.První půle byla vyrovnaná a po 20min. jsme mohli jít do vedení.Salák se dostal do vápna jeho střelu vyrazil golman pouze k dobíhajícímu Lipertovi,jenže ten netrefil prázdnou bránu ze čtyř metrů.I hosté měli tutovku,tu ale zlikvidoval golman Klejna.Za chvíli poslal trenér do hry Prokopa a ten své cvilkové působení hned zužitkoval.Oklamal obranu i golmana a Košťany vedli 1:0.Mohli jse radovat ještě více to když hostující obrana zaspala a hned dvojice hráčů skákala na centr.Jenže lépe postavený Lipert jsi na skákajícího Janouška nezavolal a ten mu nechtěně sebral z hlavy jasný gol.Ve druhé půli hosté pořádně domácí rozběhali a ty měli velké problémi,jenže mohli vedení pojistit.To Lipert utekl celé obraně,ale své solo nepochopitelně zakončil z velkého vápna slabou střelou přímo do koše golmana.Hosté vyrovnaly z přímého kopu na hranici vápna 1:1.CHvilku na to přidali vedoucí gol,když rozebrali domácí obranu 1:2.Domácí měli poslední šanci vyrovnat,ale opět Lipert volil střelu z voleje,která skončila mimo.Hosté v závěru pečetili z penalty na 1:3.

Mladší dorost pořádně oslabený nestačil na svého soupeře a díky i laciným golům v první půli prohrál 1:6.