Košťany-Litoměřice-Pokratice

23. 9. 2014

Přestávka a odložený zápas v Libochovicích,nám přidělí téměř tři týdny volno,ještě sobotní průtrž a hřiště pod vodou.Naštěstí jsme se večer domluvili a zápas přeložili do Srbic.Což nám způsobilo ráno trochu chaos.Na zápase to však nebylo znát.Výbornou 40min. odstartoval Mataše,jeho trestný kop byl proveden na jedničku 1:0.Poté můžem vedení pojistit,ale penaltu nedáváme.Největší ohrožení soupeřovi branky je opět Mataše,který po dvou standartkách hlavičkuje.Soupeř jen s námahou odvrací.Do třetice všeho dobrého ,jeho hlava končí v síti 2:0.Salák se obtočí kolem obrany přidává třetí gol 3:0.Hosté se však ke konci půle dostanou během dvou min. opět do zápasu 3:2.Ve druhé půli máma další šance zápas pojistit,jenže Salák,Gabrik,Duben a ani tvrdá rána Prokopa nevedou ke golu.Do uútoku je poslán i Brandl,ale ani on nepromění svou šanci.Ke konci se zbytečně zatahujem a soupeř cítí svou šanci.V samém závěru posune hostující hráč standartku hlavou do vápna a hosté vyrovnávájí.Jenže rozhodčí mává ofsajd.Hosté se po závěrečném hvizdu na sudího zlobí.

Že fotbal nemá logiku se přesvědčili kluci z mladšího dorostu.Hosté,kteří byly od začátku lepším týmem a usadili se na naší půli nemohli vstřelit gol.To my po deseti min. první výlet na půlku soupeře,rychlík Beneš na dvakrát otvírá skore1:0.Hosté za chvilku vyrovávají 1:1.Obraz hry je stále stejný.Další útok z naší strany končí golem.Pěkná akce po ose Kastl Marco a Pitoňák 2:1.Když po rohu přidá Marco gol hlavou3:1 hosté jsou v šoku.Do půle se nám povede další akce.Rozehraný trestný kop nahrává Doskočil podél zdi a Čermák se parádně trefuje 4:1.Ve druhé půli opět využíváme první šanci,na dlouhý míč od Kastla seběhne Pepíno a přehodí vybíhajícího golmana5:1.Hosté sníží na 2:5 a mají další velké šance.Nás však drží nejenom v tomto zápase,ale ve všech výborně chytající golman Sanitrik.O tom,že nám dnes všechno výjde svědčí i poslední gol,střela z velké dálky vyslaná Králem letěla přesně golman ji vyráží a Marco,který je dnes tam kde má být,rybičkou upravuje skore 6:2.V dnešním zápase se dostáváme 6krát před branku a dáváme6golů.