Košťany-Litoměřice

23. 11. 2013

Poslední kolo podzimu ve kterém jsme přivítaly druhý tým Litoměřice v Srbicích.Umělka možná trochu zaskočila soupeře,ale určitě jsme to byly my,kteří jsme šli do vedení po penaltě hned ve třetí min.Mažári jí proměnil 1:0.Soupeř,ale dokazoval,že je druhým celkem a za chvilku vyrovnal 1:1.My jsme opět neproměnili šance a soupeř opět trestal 1:2.Ve druhé půli se Košťany dočkali vyrovnání hned v úvodu Salákem 2:2.Hra se střídala nahoru dolu a hrál se výborný fotbal.Hosté se opět ujali vedení 2:3.Košťany se vrátí do hry golem Mažáriho 3:3.Poslední dvacetiminutovka a hosté diskutují stále více z rozhodčím a Košťany strhávají vedení 4:3 a konečně se trefí Lipert.Když přidává svojí druhou branku a upravuje na 5:3 je radost domácích obrovská.Salák přidává na 6:3 a rozhoduje zápas.V závěru Lipert uzavírá hatrick na 7:3,a poslední slovo a také hatrick uzavírá Mažári 8:3.Nádherný zápas z obou stran končí vysokou výhrou,ale v posledním kole klopýtly všichni tři favorité a tabulka se tak opět více vyrovnává.

Mladší dorost nenavazuje na výhru starších a opět oslabený prohrává zasloženě 2:5.I v tomto zápase vedeme 1:0 hosté lépe kombinují a jsou lepším celkem.Naděje je ještě,když Beneš sníží ve druhé půli na 2:3.Jenže hosté nás už k ničemu nepustí a zápas kontrolují dvěma goly.