Jdi na obsah Jdi na menu

Košťany-Litvínov

23. 4. 2014

Dnes jsme se mohli v případě výhry posunout na druhé místo.Před začátkem soutěže panovalo velké očekávání jak jsi povedem a tohle znás nikdo nečekal.Litvínov však dnes nic nechtěl nechat náhodě a nám se rozrostla marodka.Do zápasu nenastoupil Lipert,Stehlík,Botoš,Popovič a tak to opět zbylo na mladší.Litvínov začal v rychlém tempu,ale naše obrana s golmanem odolávala.Do předu jsme dnes toho moc nepředvedli,ale stále jsme si drželi naději.Litvínov střelil první gol když snad jedinou chybu v první půli udělala obrana.Na centr skákal zcela volný hráč 0:1.Poté musel kvuli obnovenému zranění dolu Duben a Štanzi a o poločase odešel Mažári neboť měl svůj zápas.Ve druhé půli nebyl již nikdo na střídání.přesto se nám po chybě v rozehrání povedlo vyrovnat Benešem 1:1.Věřili jsme že zápas otočíme v uřčitých fází jsme byly i lepší,ale dnes jsme toho opravdu do předu málo předvedli a tak 10min. před koncem opět drobné zaváhání obrany s odkopem a bylo 1:2.Chvilku před koncem provedl Prokop své klasické solo přes celou obranu,ale i jeho zradila koncovka.Zápas skončil 1:2.

Mladší opět bez střídání a opět skoro všichni zápas v nohou předvedli výborný výkon a proměnit šance mohlo se bodovat i když golman Trojánek také spoustu šancí zneškodnil.A tak jediná branka rozhodla o výhře Litvínova 0:1.I dnes patří poděkování všem klukům V týdnu jim odpadl trénynk ale museli ve středu odehrát pohárový zápas místo Ačka proti Srbicím kde podlehli 3:5.V sobotu odehrálo 7.dorostenců mistrák kde porazili Oldřichov 2:0 a někteří dnes odehráli dva zápasy.