Koštany-Louny

14. 3. 2016

Na první jarní zápas nám přijel vedoucí celek z Loun.Těžký soupeř,který se na jaro výborně připravil.První půli se domácí vytáhli a Louny prakticky k ničemu nepustili.Ujali se vedení 1:0 Rudolfem asi v 15.min.Škoda,že střela Naumayera mířila vedle.Až ke konci poločasu se podařilo hostům vstřelit gol a chvíli na to výsledek otočit.Ve druhé půli dostali domácí třetí gol a Louny již převzali hru do svých rukou.Přidali čtvrtý gol.Bohužel ke konci zápasu inkasovali domácí ještě jednou a zbytečně,kdy rychle rozehráli aut obrana se teprve vracela na svá místa a míč se dostal k zcela volnému hostujícímu hráči,který pohodlně skoroval.

Také mladší dorost předvedl v prvním poločase výbornou hru se spousty neproměněných šancí,kde mohly rozhodnout o zápase.Vyšla až šance Nejedlého,který poslal Košťany do vedení.Ve druhé se Louny zvedli a začli diktovat hru.Košťany spálili opět tutovku,kdy Marián připravil šanci pro Pepu ten ji však trestuhodně spálil.Když už domácí jenom bránili přišel druhý gol.Pepa poslal dlouhý míč za obranu hostí a Marián se řítil sám na bránu.Udělal kliku a do prázdné zakončil.Šest min. před koncem Louny snížili na 1:2.A tak také zápas skončil.