Loko CHomutov-Košťany

15. 9. 2013

V dalším kole zajížděli Košťany na lokálku.V první půli byly jednoznačně lepší,ale koncovka byla opět tragická.A tak místo toho aby jsme rozhodli zápas v první půli zahazovali jsme šance za šancí.Přesto jsme se ujali vedení po trochu štastném odrazu míče 1:0.Tři minuty před půlí měli domácí první standartku a hlavou vyrovnali 1:1.Do druhé půle jsme nastoupili zápas dostat na naší stranu jenže domácí kopali roh a situace se opakovala2:1 pro domácí.Rázam lokálka ožila a my jsme jen bezmocně přihlíželi.Domácí nám udělili lekci z produktivity a to ještě mohli přidat další gol opět ze standartky.Přesto,že jsme se snažili přehazovat posty a utočit domácí byly na koni.Když už se zdálo ,že domácí vyhrají vydal se dopředu předstoper Mataše.Kousek za půlkou vystřelil,přesto,že mohl ještě jít a míč trefil nádherně.Jeho střela vymetla přesně šibenici a tři min. před koncem stanovila remízu 2:2.Na penalty jsme vyhráli kdy rozhozené domácí ve druhé serir vychytal Klejna a všichni tři naši bezpečně proměnili.Mataše,Šic i Salák.

To mladší měl pohodový zápas s oslabeným soupeřem a v desáté min. vystřídal trenér Dubna s Kropáčkem a kluci vyhráli 11:0.