Neštěmice-Košťany

16. 4. 2014

Dnes jsme zavítali k dost známému soupeři Neštěmicím.Už od mala se potkáváme buď v soutěžích nebo v turnajích.Dorostu už o nic nejde a tak trenér Prokop uvolnil starší dorostence na zápas s Ačkem.Ale i domácí měli problémy se sestavou.V uvodu to byly právě oni kteří zahodili dvě tutové šance,třetí výborně zlikvidoval golman Trojánek.Košťany se pomalu probírali.Asi ve 30min. Prokop našlápl ke svému solu a golmanu domácím nedal šanci0:1.Za chvilku dostal do běhu míč Beneš klika na golmana a do prázdné 0:2.Do půle jsme mohly rozhodnout,ale obě další šance jsme neproměnili.Ve druhé jsme začly ovládat hřiště,ale domácím se podařilo snížit po standartce 1:2.My jsme opět zahodili šance a tak pět min. před koncem se rozhodlo.Beneš obešel stopera který ho ve vápně poslal k zemi a Gabrik se z penalty nemýlil 1:3.

K zápasu mladších se do dresů oblékly jen dva,kteří nezasáhly do zápasu starších a bez střídání se pokračovalo.Začátek patřil Košťanům,ale gol nepřišel.Až když začly domácí s náporem hosté udeřili.Nejdříve Beneš proměnil své solo potom Prokop 0:2.Domácí snížili 1:2.Za Košťany přidal Gabrik 1:3.Závěr půle se odehrál na hostující polovině a bylo znát zápas v nohou.Domácí před půlí opět snižují na 2:3.O poločase jsme řešili jak zápas vůbec dohrát a tak trenér vysunul Prokopa do předu a Dubna poslal na stopera a tato změna klukům pomohla.Rázem jsme ve druhé půli začli hodně zaměstnávat obranu a přesné míče do předu znamenaly golové žně.Skore se zastavilo na 3:9 z pohledu domácích.Dnes to byl dvojzápas mladších dorostenců,ktří získali 6.bodů.Zejména ke konci utkání se kluci pořádně kously.Všem patří poděkování a ruší se uterní trénynk.