Sokol Košťany-Ervěnice

14. 10. 2014

Jestli jsme se chtěli posunout trochu výš museli jsme dnes doma vyhrát.Jenže i dnešnímu soupeři začátek soutěže oproti loňsku vychází a tak to bude těžké.Ovšem dnes nám konečně vyšel začátek.Hned dvě první šance jsme proměnili.Nejdříve 4min.Salák 1:0 a v 8min.Gabrik 2:0 a mohlo být ještě líp ale Korál svou šanci nedal.Po 15min. se hra vyrovnala a tak také skončila půle.Košťany se ukolébali rychlým vedením a hosté začly zlobit čím dál víc.Ve druhé vyvynuli pořádný tlak a gol vysel ve vzduchu.Asi po 15min. však přišel                 rychlý brejk 3:0 a hosté se zlomili.Další gol přidal Beneš a Salák a uKošťany vyhráli 5:0.

I mladší toužili vyhrát,neboť hosté jsou na poslední příčce,ale určitě to nebylo tak lehké.Do vedení sice šly domácí,ale hosté měli tři tutovky kdy se ocitli sami před bránou.Golman Štilip,který se po dlouhé době vrátil kluky podržel.A tak nedáš dostaneš se naplnilo.Beneš.Marco navýšili skore domácích na 3:0.Hostům se však podařilo snížit na 1:3 a domácí museli posílit také hru do zadu.Do půle Košťany přidali ještě jeden gol 4:1 a hra se opět uklidnila.Do druhé jsme opět vstoupili úspěšně další gol na 5:1 obstaral Pepíno.Trochu zápletku udělal golman Štilip,který chtěl udělat kličku,ale o míč přišel a hosté snížili 2:5.Ale kluci opět dávají další 6:2.Hostům patří konečné slovo a zápas končí z jejich pohledu 3:6