Trnovany -Košťany

14. 5. 2013

Do Trnovan sice Košťany nepřijeli v nejsilnější sestavě,ale tři body jsi chtěli odvést.Domácí se však poslední kola opravdu povedlo obrat o body dost silných soupeřů a tak se čekalo jak se bude zápas vyvýjet.První šanci měli hned v uvodu Košťany jenže míč měl ve vápně Salák na své slabší noze.Také domácí se dostali za obranu,ale košťanský Duben stačil zaskočit.Košťanské šance rostly,ale ne a ne střelit gol.Lipert při samostatné akci zbytečně střílel,Salákova rána skončila na břevně.Prokop se ocitl dvakrát ve vápně.ale i on pořádně zaváhal.Konečně se podařilo vstřelit Košťanům gol.Salák zatáhl míč aposlal po zemi na Liperta ten si míč zastavil a zamířil přesně 0:1. Z první půlky to bylo vše neboť domácí hráli opravdu dobře,ale hosté je už za svá záda nepustili.Ve druhé půli si vzali k srdci slova hostujícího trenéra a začli předvádět kombinační hru.Domácí nedokázali vzdorovat a druhý poločas se odehrál na jejich půlce.Druhý gol vstřelil Lipert k tyčy a třetí Prokop krásnou trefou do šibenice.Šancí měli hosté víc,ale už žadnou se jim nepodařilo proměnit.A tak utkání skončilo 0:3.Dorost B porazil Braňany 3:2.