Jdi na obsah Jdi na menu

Košťany - Kryry

23. 9. 2021

Výkendový maraton zakončuje starší dorost.I on by chtěl navázat na vítězný výkend naší mládeže,ale dnes mu stojí v cestě druhý tým soutěže.Úvod patří nám,jenž první dvě šance Kuba řeší špatně místo nahrávky na Patrika volí střelu a obě šance zahodí.I tak se ujímáme vedení 1:0 Patrikem.Soupeř je na to velice dobře a podaří se mu vyrovnat.Když jde do vedení 1:2 vypadá to s námi zlé,ale do hry nás vrátí šťastný gól,který se po rohu několikrát odráží a nakonec skončí od Lukáše v síti..Zápas zase otáčíme 3:2. Ve druhém poločase si hosté vyberou slabší chvilku a Jakub skóruje 4:2. Teď už ví,že bude velice těžké se západem něco udělat.Naše obrana pracuje bez chyby a Kuba ve druhé půli dává hattrick a upravuje na 6:2.Výsledek je jednoznačmý,ale zápas to byl opravdu těžký.