Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Košťany-F.K Kozly

7. 5. 2013

Po výhře z venku se museli dorostenci připravit na Kozly.Je to pátý tým soutěže a na podzim tam Košťany prohráli 1:3.Dnes se ale pustili do soupeře od začátku a moc toho do předu hostům nedovolili.Jenže šance zůstávali pořád nevyužiti.Až ve dvacáté minutě si připravil ve vápně míč Prokop a nedal šanci golmanovy 1:0.Chvilku na to našel přesně Liperta a ten umístil střelu k tyčy 2:0.Tak skončila i půle.Ve druhé už utočila i obrana.Levý zatáhl do vápna byl falován a penaltu dal Janoušek 3:0.Trestný kop který proměnil Mataše 4:0Další průnik Liperta klika golmanovy a prázdná brana 5:0.Po rohu využil své výšky Janoušek a proměnil 6:0 a poslední gol opět Lipert 7:0.Další šance zůstali nevyužity Popovych,Salák či Stehlík,ale dnes opět zasloužená výhra.