Krupka-Košťany

2. 12. 2013

Ve druhém utkání zimního turnaje jsme se představili v Krupce.Krupka vede I.A třídu a tak zápas sliboval velký boj.Je znát,že již tři týdny netrénujem a někteří kluci jsi chtějí už odpočinout.Opět jsme měli problém se sestavou a to dnes přišli Popovič s Kroupou,kteří na podzim odehráli asi jen tři utkání.Ani Šic,který sice byl na soupisce,ale nepřijel a tak jse muselo opět přeházet posty.Krupka začala výborně a několikrát zatlačila hosty na jejich půli,ale hostující obrana žádné hrubé chyby nedělala a tak se do šancí příliš nedostávala.Košťany se utápěli opět ve svých kličkách,anebo měli dost nepřesnou mušku.Asi ve dvacáté min. se vydal do předu Prokop,pohrál jsi z obranou a předložil Lipertovi tutovku,který ji proměnil 0:1.Záhy svou šanci promarnil Kastl a potom Kroupa,který běžel sám na golmana.Ve druhé půli Košťany přidali a začly ovládat hřiště,jenže jejich přechod do útoku byl dost pomalý a tak domácí stačili zdvojovat hostující hráče.Košťany přidali druhý gol,když jsi Lipert všiml,že goman vybíhá a z dálky jej přehodil.Další vyložené šance však zůstali nevyužity.Dvě sola Lipiho vyšli na prázdno,prázdná brána a Kroupa trefuje pouze tyč,Prokopovo pohrání s obranou a golman na poslední chvíli vypichuje na roh.Krupka asi pět min. před koncem mohla snížit jenže přihrávka na útočníka přichází později a tak se píská ofsajd.Zápas končí 2:0 pro Košťany.