Loko CHomutov-Sokol Koštany

4. 3. 2013

Do CHomutova se na přátelák vydal dorost Koštan.Měli se utkat proti sobě starší dorosty,ale Koštany odjeli jen tak tak,museli až na dvě vyjímky použít mladší dorost a to ještě jen v jedenácti.Určitě,ale nelitovali.Od začátku se hrál rychlý kombinační fotbal.První půlce byly lepší domácí a šli do vedení.Koštany vyrovnaly zbytečnou penaltou,kterou dal Záhrubský.Lokálka opět vedla 2:1.Koštany však opět vyrovnaly velice povedenou střelou Jindry Dubna 2:2.Ve druhé půli poslechla záloha Koštan trenéra a posílala míče více po zemi na utok a Koštany začaly soupeře pořádně trápit.Na 2:3 proměnil Stehlík a za chvíli se proháčkoval Prokop,který našel nabíhajícího Gabrika a ten se nemýlil 2:4.Domácí měli také dvě šance,ty však skončili na břevně,přesto se jim podařilo snížit na 3:4. Koštanský Prokop v závěru zaměstnával pořádně obranu domácích.Nejdříve se opět proháčkoval obranou,ale jeho pokus parádně vyrazil golman domácích.Další jeho akce skončila těsně nad brankou.Do třetice opět se zbavil obrany a tvrdou levačkou upravil na 5:3.Konec zápasu si obrana Koštan pohlídala domácí utok a utkání skončilo 5:3.Byl to výborný zápas s obou stran.My jsme v první půli,kdy byly domácí lepší daly dvě branky prakticky z ničeho a to je možná trochu zaskočilo.Ve druhé díky hře po zemi oba utocníci dost zaměstnávali obranu,která měla o hodně víc práce a dělala chyby,které jsme využili.Ve druhé půlce se opravdu začlo utočit hodně na obou stranách a tak mohl zápas klidně skončit 8:8.Dnes zaslouží pochvalu celé mužstvo za předvený výkon.Je to v krátké době již druhý zápas se soupeřem s krajského přeboru,který pro nás dopadl výborně.Uvedl trenér dorostu Pavel Prokop.