Jdi na obsah Jdi na menu

Český lev Neštěmice-Košťany

7. 5. 2013

Tentokrát zajížděli Košťany do Nešťemic.Domácí se přetahují o první místo se Žatcem a hosté mohli sledovat zda výměna trenéra a poslední výsledky nebyli náhodné.Zápas začal v rychlém tempu a Košťany dokonale zaskočili domácí.Dvě obrovské šance,které bohužel neproměnili.Neštěmice,které nebrali hosty vážně se za chvíli divili.Košťany vedli 1:0.domácím se podařilo vyrovnat,ale Košťany opět vedli 2:1.Domácí si nevěděli rady.Chvílema to připomínalo zápas na podzim,kdy Košťany senzačně vyhráli 2:1.Neštěmicím se podařilo s velkým štěstím vyrovnat 2:2.Ve druhé půli si asi v padesáté minutě hosté vybrali smůlu.Nejprve nedůrazný odkop 3:2 a poté golman neudržel přihrávku před branku 4:2.Košťany se za chvíli oklepali,jenže loket ve vápně v obličeji neviděl jen rozhodčí a solový nájezd Beneše zlikvidoval bravurně domácí golman,který při zakroku před tím měl být vyloučen za nakopnutí bez míče ze zadu.Domácí v závěru přidali dva goly a zaslouženě vyhráli 6:2.Košťany si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.Mladší bohužel museli odehrát zápas opět s Přípravkou a prohráli 9:1