Košťany - Junior Teplice

6. 9. 2021

Druhé kolo přivedlo do Košťan celek Teplic.Kluci se na zápas těšili ,neboť někteří spolu chodí do školy,ale my moc ne.Je to prakticky derby a případný neúspěch nesou kluci těžce a to asi  z obou táború.V zápase byli hosté lepší v kombinaci a my jsme to vyrovnávali spíše individuálně.Do vedení šli Teplice po hrubce obrany.Do púle však vyrovnáváme.Tlačíme hosty a musíme si dávat pozor na jejich rychlé brejky.Poločas je 1:1.Ve druhé půli je obraz hry stejný.Simon svoji šanci proměňuje a jdeme do vedení 2:1.Naše tři velké šance však končí těsně vedle a tak přichází pravidlo nedáš dostaneš.Opět hrubky v obraně a Teplický hráč se řítí sám na bránu 2:2.Síly však dochází a tak se probudí konečně Honza.Proběhne obraně udělá kliku gólmanovi a zakončuje do prázdné 3:2.Když už je konec rozhodčí nepochopitelně nastavuje už tak v bořlivém prosdtředí uteče opět Honza a mazácky přehodí gólmana a pečetí výhru 4:2.

Mladšíí bohužel oslabení dnes podávají také výborný výkon,ale v koncovce se nám také nedaří.Ke konci nám již dochází síly a  tak nakonec asi spravedlivá remíza 3:3.Na penalty vítězí hosté a my ukazujeme proč jsme dnes nedokázali vyhrát