Košťany - Podbořany

23. 9. 2021

Dnes přijel soupeř z Podbořan.Už v minulosti jsme se potkali a tak víme,že to nebude jednoduché.První šancí si vytvoříme,ale nepromění mě a tak soupeř přebírá iniciativu.Kope asi tři rohy a následnou střelu k tyči parádně zlikviduje Natála.Přichází druhá desetiminutovka kde vstřelíme čtyři góly a rozhodujeme  zápas.Do poločasu přidá Denis gól z penalty.Ve druhé se probudí konečně také Simon a třemi góly zatíží soupeři skóre.Na 9:0 přidá Pavel a čestný úspěch se dočká i soupeř.Dnes jsme podali zatím asi nejlepší výkon a vysoko výtězíme 9:1 soupeř si však za svůj dnešní výkon takovou prohru nezaslouží.

Mladší žáci dnes nastupují značně oslabení k dlouhodobé zraněním přibudou také nemocní Kája oba gólmani a David což je pro nás velký problém.Do brány musí Šimon, kterému se moc nechce a stále nevíme kdo zaskočí v obraně.Také mladší se dnes povedou tři první útoky a vedeme 3:0.Soupeř však vyrovná a zjisti,že v brance stojí hráč.Opět vedeme 4:3 a do obrany jde Fanda s Adamem, který předvedou bezchybný výkon.Ve druhé půli přidáme na 5:3 a i Šimon v brance podrží kluky.Nakonec dává Martin pojistku 6:3 a dnes vydřené vítězství.