Košťany- Štětí

1. 9. 2013

První kolo se na žádost hostí posunulo až na středu.Košťany však tím paradoxně přišli hned o tři hráče,kteří v neděli odjeli na dovolenou do pátku.Domácím však tento zápas vyšel.První trefu tak trochu šťastně obstaral Marco 1:0.Asi ve dvacáté minutě utekl Ptáček a přidal druhý gol 2:0.Na tři nula mohl upravit Širjajev, ale ve vyložené šanci nedal.Hosté hned na to snížili do kabin na 1:2.Ve druhé půli domácí však zatlačili svého soupeře a nepustili je k ničemu,až dest minut před koncem jako by se začli strachovat o vítězství se zatáhli a hosté toho ihned využili.Košťany však tlak přestáli i když je zachránila před koncem tyč a připsali jsi v prvním zápase první výhru.

Také mladší chtěli napodobit své starší kolegy a to se jim povedlo,vyhráli po snaživém výkonu 5:2.