Koštany-Kadan

7. 5. 2012

Opět těžký týden pro starší žáky Koštan.V neděli těžký zápas v Lounech,středa pohár Brozany,sobota Kadan.Na podzim tam Koštany se štěstím vyhrali 3:2.Tentokrát však hosté ulechčili Koštanum zápas díky problémum v sestavě.Ty vlétly do zápasu raketově a ve čtvrté minutě vedli už 3:0.Když se trefili Záhrubský,Kastl a Amiti.Hra Koštan byla na jeden dotek a pusobila hostum velké problémy.Když do pule přidali goly Prokop,Duben a Amiti bylo rozhodnuto.Ve druhé puli byly domácí lepší a neustále utočili,jenze se dlouho nemohli golově prosadit.Hosté výborně bránili a podnikali rychlé utoky na které museli Koštany dávat pozor.Až asi patnáct minut před koncem se domácí opět probudili.Záhrubský kopl přesně trestný kop.Další goly přidali Prokop a Amiti.A brankostroj zakončil pro domácí Sanitrik.V poslední minutě skoušeli ofsajd,ale jeden obránce se zapoměl a tak na dvakrát se dočkali i hosté.Zápas tak skončil vysoko 10:1.Dnes podali kluci parádní výkon.Je pravda,že měli zápas díky hostum,kteří přijeli nekompletní ulechčen,ale dnes bylo vidět,že chtějí hrát běhat a utok dává goly.