Koštany-Zatec

4. 6. 2012

Poslední utkání na domácím hřišti přivítali Koštany Zatec.O proti podzimu se hosté posílili a na jaře bylo znát jejich zlepšení.Koštanum se dává pomalu marodka dohromady a tak se čekalo jak zápas dopadne.Začátek utkání měli lepší hosté,kteří si vytvořili v prvních15 minutách i uzemní převahu.Obrana domácích však nikoho nepustila za svá záda.A tak golman Fričl pochytal několik střel z dálky.Do velké šance se dostal domácí Amiti,který utekl hostující obraně a obloučkem přehodil golmana,jenže míč skončil na břevně.Ani po druhé šanci se domácí neradovali,kdy Amiti trefil tvrdou střelou ze strany golmana.Tak vzal vše na sebe Prokop,který zatáhl míč ze strany a předlořil přihrávku do vápna Hruzovi jak na zlatém podnose ten uklidil míč do soupeřovy branky1:0.Hosty to  rozhodilo.Amiti využil chvilky zaváhání v obraně a tvrdou střelou k tyči 2:0.Za chvilku se skore měnilo,rohový kop hosté odvrátili k volnému Kastlovi a ten prostřeli vše co mu stálo v cestě 3:0.Dalšímu golu předcházela paradní akce na jeden dotek.Prokop,Mazanec,Prokop a Amiti opět do prázdné branky 4:0.Do druhé pule nastoupila převážně střídačka,která odehrála také velice povedený poločas.I když hosté snížili po chybě Gabrika na1:4,vzápětí Prokop z voleje přidal na 5:1.Skore se už nezněnilo i když šancí bylo na obou stranách dost.Utkání mohlo opět skončit dvojciferným skore i když hosté ve druhé puli měli také golovky.Já jsem dnes šetřil ve druhé puli kluky,kteří nastopili po zranění.Dnes jsme si výhrou zajistili druhé místo,ale vedoucí tým opět klopýtl a tak máme ještě šanci krajský přebor vyhrát.Poslední zápas se rozhodne v CHomutově.Domácím stačí i bod takže to bude zápas se vším všudy,doufám,že budem všichni fit a peklo v CHomutově ustojíme,ale i když prohrajem tak druhé místo určitě oslavíme.