Koťany -Kadaň

1. 9. 2013

Také žáci měli první dva zápasy doma.Ve druhém hostili Kadaň.Z dovolené se vrátili Pitoňák s Uhlířem,ovšem ještě chyběli Kindl s Pepínem.Kadaň začala výborně,hned v první minutě nedůrazný odkop v obraně potrestala golem 0:1.Hosté byly fotbalovější,ale domácí se snažili více bojovat.To se jim vyplatilo po rohu  Doskočila vyrovnává Pitoňák 1:1.Hosté se však ještě do kabin ujímají vedení 1:2.Famozní druhá půle přivede Košťany k vítězství.Nejprve po krásné přihrávce střelou pod břevno vyrovnává Čulík 2:2.Krásné vysunutí Pitoňáka a kličkou golmanovi strhavá vedení pro domácí 3:2.Pojištění stavu na 4:2 střílí Uhlíř,který má před tím ještě dvě tutovky Košťany vítězí i ve druhém utkání.

I mladší žaci sahali po bodovém zisku i když soupeř byl lepší.Půle skončila 1:1.a ještě pět minut před koncem byl stav 2:2 když oba goly dal nejmladší hráč Košťan Kuba Černý.a jak by asi zápas dopadl kdyby za tohoto stavu proměnil dva solové nájezdy Zeman.Nic naplat soupeř nakonec vyhrál 4:2 a kluci se nemají za předvedený výkon určitě za co stydět.