Loko CHomutov-Kostany

9. 9. 2012

I ve druhém zapase se museli Koštany obejít bez několika hráču,a nastal problém i s autobusem a tak někteří odjeli na utkání auty.První pule byla tak v režii domácích,kteří spalili několik šancí.Zejména domácí kapitán dělal Koštanum problémi.Když už to vypadalo,že pule skončí bez branek otočilo se štěstí k domácím.Střela do tyče se neštastně odrazila od Koštanského obrance a domácí hráč jej poslal do prázdné brány.Za dvě minuty pustil domácí pomezní ofsajd a dva hráči běželi sami na bránu 2:0.Ve druhé puli Koštany snížili golem Beneše na 1:2 a chvílema to vypadalo,že by si Koštany mohli odvést bod,jenže pět minut před koncem dlouho otálel s odkopem Pepíno byl s toho nakonec roh,při kterém propadl míč k domácímu hráči a ten upravil na 3:1.