Jdi na obsah Jdi na menu

Louny-Koštany

30. 4. 2012

Dva zápasy venku čekali starší žáky Koštany.Oba těžké.Po neštastné poražce v Litvínově je čekaly těžký soupeř Louny.Koštany přijeli oslabeny a chtěli zkusit uhrát alespon bod.Louny,kterým se na jaře moc nedaří dnes chtěli vyhrát.Od začátku se do soupeře pustili a nenechali jim vydechnout.Koštany jak kdyby byly myšlenkama ještě v autobuse,Louny si dělaly co chtěli.Prvni gol dali Louny,střelu stačil golman Fričl vyrazit na tyč,která se odrazila,ale náš obránce netrefil míč pořádně a dorázejicí hráč Loun skoroval.V brance nastoupil na první puli Fričl,který v Litvínově byl dost nejistý.Ten však dnes byl největší oporou v první puli.Jestli měli Louny z něčeho strach tak to byl Fričl.At to Louny kopli kam chtěli byl všude Fričl.Na zemi ve vzduchu,byla ho plná brána.Dokonce ani z pěti metru mu nedokázali vstřelit gol.Jenže Koštany při absenci Amitiho měli jen jednoho utočníka a tak po dvaceti minutách poslal do předu trenér Prokopa a opět to byl výborný tah.Prokop,který dostal dva míče do předu byl pokaždé faulován,při jednom dokonce třikrát.při dalším nevybíravém faulu to už nevydržel hostující trenér a hra se musela přerušit.Po ostré výměně slov hostujícího trenéra z rozhodčím se po chvíli pokračovalo.Přestávka nakopla hosty.Ty znovu zautočili a Prokop z dálky utáhl svoji střelu levačkou,tvrdá rána skončila v šibenici.Když další utok se ve vápně zbavil jenoho obránce druhý ho poslal k zemi kopala se penalta.Záhrubský proměnil 2:1.Louny byly jak opaření,další utok další gol,krásná strela podél padajíciho golmana. Na čtyři jedna upravil Záhrubský když si vychutnal obranu i z golmanem.Louny byly rádi ,že skončil poločas.Druhou puli zahráli Koštany takticky,zatáhli se a čekali na rychlý brejk.Louny utočili,ale naráželi na výbornou obranu,kde Sanitrik se Stanzim odehráli výborně.Když už něco propadlo za ně byl tam další výborný golman Trojánek.Zapas tak skončil 4:1 pro Koštany.Byl to těžký zápas,který si Louny prohráli sami.Kdyby proměnili šance asi by nebylo co řešit.My jsme dokázali ve druhé puli prvního poločasu se vzchopit a rozhodnout i přes velkou absenci.Chtěl by ch poděkovat všem hráčum a golmanum,protože dnes to bylo hodně těžké.Mrzí mě výkon rozhodčího,že už od žáku se tak píská.Ještě že jsme vedli 4:1 nedovedu si představit kdyby to bylo 1:1.To co provedl z mladšíma tak to nemá obdoby.