Podzim 2019 -Bilina

Zas je tu zápas jen ho odehrát.Také Bílina disponuje s roč. 2005 dost narostlím.Bohužel opět to soupeři dost ulehčujem.Přesto,že před zápasem jsme si řekli,že v obraně musíme míče rychle odehrát ve druhé minutě váhá Domča a o míč přichází a je z toho gól.Za dvě minuty to samé pro změnu Kuba.Vypadá to,že je po zápase,ale následující desetiminutovka přinese pro nás tři tutovky.Jenže klasika ani jednu neproměníme.Půle skončí 6:0 pro Bílinu.Ve druhé se opět spíše zaměřujeme na obranu a inkasujem pouze dvakrát.A tak zápas končí 8:0.Je škoda,že dostaneme tři laciné góli a nedáme nic.Přesto,že je soupeř lepší mohl zápas skončit třeba 6:4.Také opět absence hráčů Adama s Pavlem je pro nás velký problém.

Mladší žáci sehráli vyrovnané utkání s Bílinou.Ta pozorně bránila a i dopředu byla nebezpečná. Kluci se snažili neustále útočit,ale v naší hře je stále moc kličkování než zapojení se celého týmu a tak zápas skončil spravedlivou remízou 2:2.Na penalty jsme byli šťastnější.