Podzim 2019 -Dobroměřice

17. 9. 2019

Další domácí zápas jara jsme přivítali kluky z Dobroměřic.Po vydařené sobotě,kdy vyhrál dorost a dospělí se kluci chtěli také předvést.Opět první půle byla pro nás výborná.Většinu se hrálo na půlce soupeře ovšem jako ve všech dosavadních zápasů se nám nedaří střelit gol. A tak pravidlo nedáš dostaneš se zase potvrdilo poločas 0:1.Ve druhé půli však přišlo vyrovnání,to se z dálky trefil Tomáš Bandi 1:1.Už jsme si mysleli,že soupeře dorazíme,ale byl to právě soupeř,který přidal a rázem byl všude.A tak jsme se po zbytek zápasu bránili a nakonec byli rádi źe zápas skončil, neboť hosté měli několik šancí zápas strhnout na svoji stranu.Na penalty jsme  na vysokého brankaře neměli šanci.První proměnil Míra Hejlík trefil tyč a Menšího vychytal přesto z bodě m jsme spokojený.

Mladší dali hned na začátku velmi šťastný gol a druhý přidali když nás soupeř tlačil.Hra nebyla vůbec dobrá,měli jsme také štěstí,že nás jako v prvním zápase podržela Natálka v bráně,kdy chytla i penaltu a tak se klukům podařilo přidat další gól a zápas dohrát v poklidu.Hodně sil nám bere marocká ve starších žáků místo Adama musí hrát Pavel a také Denis s Bandit potom to je znát.