Podzim 2019 -Ervěnice

Na další zápas jedem do Ervěnic.Bohužel bez Adama ke kterému se přidal i Filip, který si narazil ruku.První půli jsme  lepší,ale přes vysoké stopery si nedokážeme poradit.I když se dostaneme za obranu klasika neproměnime.Domácí mají také rychlé útočníky, kteří nám začínají dělat velké problémy.První šanci zlikviduje Natála,ale další už domácí promění 1:0.Kluci jsou po obdrženém gólů hodně dole. I když se snaží nejde nám to a to ještě pomezní má neustále praporek nahoře a snaží se pořádně ovlivnit zápas pro domácí.Vše na sebe bere Mehdi,ten se prokličkuje a je faulován před vápnem a Kuba trestný kop se štěstím promění 1:1.Ve druhé púli máme neuvěřitelnou deseti minutovou.Nejdříve vystihne špatnou rozehřívá a Tomáš je ve vápně faulován,penaltu opět kope Kuba 1:2. Poté Lučka místo nahrávky projde sám a promění 1:3 Tomáš hned nato na dvakrát zakončí 1:4.Výbornou snad osmi minutovou zakončí Mehdi 1:5,kdy se domácí marně snaží uplatnit ofsajd i s pomezní má, jenže hlavní se nenechá,nedoť přihrávku poslal domácí hráč.Zbytek zápasu se už dohrává v poklidu a zápas končí 5:1 pro Košťany.

Také mladší žáci chtějí navázat na úspěch starších,ale domácí nás na začátku přehrávají. Po úvodním tlaku přichází naše šance, kdy Gaube zatáhne míč po straně a krásné nacentruje,jenže Žito netrefí prázdno bránu klasika. Při druhé šanci se však nemýlí 1:0.Domácí jsou zaskočeni a přichází několik šancí, které neproměnime.Nedáš dostaneš se opět potvrzuje.Sólová akce kapitána končí gólem 1:1.Kluci odskočí na 3:1 pro Košťany,penaltu na Domču promění Pavel a Žito po sólové akci.Domácim se podaří snížit a vlastním gólem dokonce vyrovnat.Vypadá to s náma špatně nakonec to Žito vezme na sebe a dvěma góly strhává vedení na naší stranu.6gól jsme ani už nepostřehli.Dnes hra z naší strany špatná,ale určitě jsme rádi ,že kluci dosáhli zápas do vítězného konce.